Fury of the Feywild

Witam,

Na stronie głównej NWO pojawił się wpis o dźwięcznej nazwie – Fury of the Feywild, który zapowiada fenomenalny dodatek do gry. Wprowadza on wiele nowych rzeczy m.in :

- SHARANDAR, lokację z nowym, odmiennym lore, instancje, dungeony i wiele innych.

- ULEPSZENIE KOMPANA, zmianę koloru kompana ze zwykłego na niebieski za pomocą Astral Diamonds.

- SYSTEM KAMPANII, który umożliwia przyłączenie się do elfów walczących przeciwko Malabogowi w nowym meta-zadaniu.

- EDYTOR 3D, który umożliwia twórcom Foundry wykonywanie swych lokacji w nowym wymiarze!

- 2 NOWE PROFESJE, Weaponsmithing & Artificing.

- 2 NOWE RASY, Księżycowych i Słonecznych Elfów.

- NOWY GEAR, który będzie do zdobycia jedynie w Sharandar.

- NOWE MOOBY, Fomorianów i tzw. Redcapów.

 

HISTORIASharandar. Serce-stolica księżycowych i leśnych elfów Królestwa Iliyanbruen, które dawno temu zostało niemalże całkowicie zniszczone przez inwazję hordy orków. Choć wojna została wygrana, ludność zamieszkująca Iliyanbruen została całkowicie rozproszona po świecie. Społeczność leśnych elfów, która przetrwała znana jest dziś w Neverwinter jako Leśne Elfy. Tymczasem wielu księżycowych elfów wykorzystuje potężną magię do przetransportowania resztek Sharandar do ich dawnej ojczyzny – Feywild.W Feywild, zostały napotkane te same kreatury, pochodzące z Faydark, które dawno temu zmusiły elfich przodków do ucieczki. Fomorianie, Cyklopi, Red Capy (Cepy^^), i Trolle zdominowały lasy Feywild, dopiero po wielu bitwach elfy były w stanie zapewnić ochronę Nowemu Sharandar.

Wieki później, Feywild dostosowało się ponownie do Faerûn. Potomkowie pierwotnych elfów z Iliyanbruen, mieszkańcy Nowego Sharandar wrócili, aby odzyskać swoje dziedzictwo ukryte w ruinach dawnej potęgi. Ryzykując przestarzałe przejście pomiędzy światami, starają się odzyskać ruiny Starego Sharandar,pozostawiając swych elfich krewnych. 

Jednakże w tym momencie siły Feydark powróciły. Prowadzeni przez króla Malaboga, Fomorianie starają się zniszczyć Nowy Sharandar i przejąć kontrolę nad przejściem do lasów Neverwinter. Efly z Iliyanbruen są pod naporem i potrzebują sojuszników do walki z Malabogiem.

Czy odpowiesz na ich wezwanie?

Więcej informacji znajdziecie tutaj:

http://nw.perfectworld.com/furyofthefeywild

oraz tutaj:

http://nw.perfectworld.com/news/?p=908861

Pozdrawia Linyu!


Tagged: ,

1 comment

Leave a comment