Graj w Neverwinter po Polsku!

Pozwolimy Wam poczuć ducha prawdziwego D&D: nasz zespół lokalizacyjny

Jako że w niezwykle rozbudowanym świecie D&D nie brak wyjątkowych postaci, potworów i niesamowitych historii, nasz polski zespół lokalizacyjny składa się wyłącznie z weteranów klasycznego papierowego D&D. Fani tego systemu z pewnością rozpoznają każdy obszar oraz wszystkie rodzaje broni i potworów z najnowszych podręczników, dzięki czemu od razu poczują niepowtarzalny klimat Zapomnianych Krain. Postaraliśmy się również o to, by gra Neverwinter spodobała się także tym, którzy dopiero zaczynają poznawać wspaniały świat D&D.

Neverwinter wkroczy przebojem do Europy: osadzone w słynnym świecie Dungeons & Dragons darmowe MMORPG od firmy Perfect World, pojawi się nie tylko w wersji francuskiej i niemieckiej, ale też tureckiej, włoskiej i polskiej. W pełni zlokalizowana gra zawita do nas już latem 2013 r.

„Z ogromną przyjemnością ogłaszamy w pełni zlokalizowane wersje Neverwinter w językach: tureckim, włoskim i polskim. Wiemy, że lokalne społeczności graczy uwielbiają tytuły z tego gatunku” – stwierdził Ömer Karakayalı, kierownik ds. promocji regionalnej z firmy Perfect World Europe B.V. „Dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić graczom niezapomniane doznania w sieciowej wersji świata D&D i pragniemy, aby wkraczali do niego kolejni śmiałkowie z krajów, na które właśnie się otwieramy. Już wkrótce tureccy, włoscy i polscy gracze będą mogli rozkoszować się rozgrywką w Neverwinter w ich ojczystym języku, podobnie jak nasi odbiorcy francusko-, niemiecko- i angielskojęzyczni. Nie możemy się już doczekać, aż zaczniecie swoją wspaniałą przygodę w Zapomnianych Krainach®”.

Łotrzyk Oszust

Łotrzyk oszust to mistrz uników, który wie, że kluczem do zwycięstwa w starciu jest umiejętne uchylanie się przed ciosami i błyskawiczne kontratakowanie. Jego niebywała zręczność i zdolność zadawania ogromnych obrażeń w krótkim czasie czynią zeń zabójczego przeciwnika, którego powinny obawiać się nawet najdziksze potwory w Neverwinter.

Łotrzykowie Oszuści potrafią doskonale wykorzystać system walki w grze, przyjmując różne strategie. Choć podstawowe obrażenia zadawane przez tę klasę są dość duże same z siebie, Łotrzyk naprawdę znajdzie się w swoim żywiole dopiero wówczas, gdy zdoła zajść wroga od tyłu.

Abyście mogli dowiedzieć się więcej o tej chytrej klasie postaci, proponujemy wam nowy zwiastun z gry z polskimi napisami!

Postaramy się na bieżąco zamieszczać wieści na temat naszej gry!

Bądźcie czujni,

Zespół Neverwinter


Tagged: ,

1 comment

Leave a comment