Nadchodzą nowe lochy: Zamek Malaboga

Witam :)

Poniżej znajduje się tekst pochodzący z oficjalnej strony NWO, dlatego życzę miłej lektury i przy okazji polecam przeczytać o Nowym Systemie Kampanii w Neverwinter, który został przez nas najszybciej przetłumaczony w Polsce!

Przy okazji premiery Neverwinter, zapowiedzieliśmy także Fury of the Feywild, nasze pierwsze rozszerzenie i moduł, które nadejdzie latem 2013. Fury of the Feywild wprowadza nowy region Sharandar, 3 strefy kampanii, nowych przeciwników, nowe trofea, nowe profesje oraz nowe lochy: Zamek Malabog.

Sharandar, umiejscowione głęboko w lasach Neverwinter, było stolicą Iliyenbruen i niegdyś okazałym i prosperującym miastem. Miastu nie było jednak przeznaczone trwać wiecznie.  Po upadku Sharandar, mieszkańcy Iliyenbruen przenieśli większość miasta do Feerii, w poszukiwaniu schronienia. Na nieszczęscie, napotkali oni nowe zagrożenia i wrogów, w postaci fomorian, którzy przejęli kontrolę nad tą częścią Feerii. Przybyszom udało się jednak przetrwać i zapewnić bezpieczeństwo dla nowego domu w Feerii, zmuszając fomorian do wycofania się w Feydark.

Niedawno, bezlitosny i agresywny król fomorian, Malabog, wyruszył na kampanię, mając za cel zniszczenie Sharandar i przejęcie starodwanego zamku fomorian, opuszczonego dawno temu. Z pomocą swojego zaklętego elfiego sprzemierzeńca, dotarł do Valindry Shadowmantle, proponując jej wsparcie w przejęciu Neverwinter, jeśli ona zgodzi się asystować mu w staraniach o panowanie nad Sharandar. Valindra zgodziła się i przekazała Malabogowi niebieską smoczą kulę, której użył do zaklęcia niebieskiego smoka Fulminoraxa.

Władając mrocznymi siłami fey oraz mając kontrolę nad niebieskim smokiem, Król Malabog skutecznie przejął dawny zamek fey i uczynił z niego swoją twierdzę. Król Malabog ma zamiar przejąc kontrolę nad całym Sharandar. Znając jego zamiary, rycerz, księżycowa elfka, zwana Merrisara Winterwhite i jej sprzymierzeńcy stanęli w obronie pozostałych terenów, chcąc wyeliminować agresywnych fomorian. Niechętnie, dzielny rycerz także poszukuje wsparcia z zewnątrz, by ochronić Sharandar.

Podczas podróży w Sharandar, Ty i Twoja grupa w lochach, będziecie szturmować  Zamek Malabog, by zlikwidować twierdzę sił fomorian. Jeśli Wam się powiedzie, szanse króla Malaboga na przejęcie panowania zmiejszą się drastycznie.
Na co możecie natrafić w Zamku Malaboga? Strzeżcie się Krol Nightforge, cyklopów kowali na usługach Malaboga. Przetrwajcie walkę z nimi, aby stawić czoła królowi Malabogowi i jego armi pozostającej w zamki – musicie zwyciężyć!

Los elfów Sharandar spoczywa w Waszych rękach!

Pozdrawia Linyu!


Tagged: ,

1 comment

Leave a comment