Neverwinter – garść informacji i III cz. streamu.

Witam :)

Dzisiejszego dnia o godzinie 18.00 będzie wdrożona w życie – POLSKA WERSJA NWO!

Jednakże zanim zaczniemy grać musimy sptachować grę. Od razu wyprzedzam pytanie i odpowiadam: NIE TRZEBA ŚCIĄGAĆ NOWEGO KLIENTA, po prostu pojawi się patch, gdy zostanie on zainstalowany zmieniamy język na POLSKI.

Zapewne zastanawiacie się czemu tak ważne dla polskiej wersji jest zmiana języka na nasz rodzimy. Powód jest jeden: wspieramy nasz polski zespół NWO, który odpowiada za naszą wersje, co skutkuje prostym łańcuchem przyczynowo-skutkowym, a mianowicie: zmieniamy język -> dostajemy lepsze wsparcie, częstsze eventy etc.

Z okazji polskiej wersji NWO, strona oficjalna wraz z gry-online przygotowała mały upominek w postaci paczki, wejdz w poniższy link i odbierz swój prezent:

http://www.gry-online.pl/promocje.asp

Poniżej 3 część streamu Juliusza i Anny:

Natomiast o godzinie 17.00 zapraszamy na kolejny stream w wykonaniu polskiego, włoskiego i tureckiego zespołu NWO!

http://www.twitch.tv/perfectworldeu

Pozdrawia Linyu!


Tagged: ,

13 Comments

 1. Linyu Czerwiec 27, 2013 2:19 pm 

  Najprawdopodobniej tak :) Jednakże wszystko, co pojawi się do godziny 18.00 traktujemy jako potencjalną lokalizację i patchujemy.
  Mam jedno pytanie Zeniffarze, a mianowicie, czy widać tutaj stream Juliusza i Anny? Mam pewne kłopoty i nie mam jak tego zobaczyć.
  Pozdrawiam :)

 2. Linyu Czerwiec 27, 2013 3:37 pm 

  Z tego, co aktualnie wiem to to, że co jakiś czas będą dodawać nowe rzeczy w postaci łatek i może to potrwać do godziny 18.00, dlatego zalecam pobieranie o 17. Ewentualnie później. Wtedy nie powinno być takich problemów.
  Pozdrawiam.

 3. Linyu Czerwiec 27, 2013 7:16 pm 

  Niestety, ale nie jestem w stanie naprawić tego błędu, albo pomóc graczom jak go rozwiązać, ponieważ nasz zespół NWO również ma problemy w dotarciu do sedna bugu. Jedyne co mogę poradzić to cierpliwość.

  Pozdrawiam.

 4. Linyu Czerwiec 27, 2013 7:22 pm 

  Wszystko zależy od polskiego zespołu, który według pozyskanych informacji pracuje w pocie czoła nad usunięciem tego problemu. Najgorsze jest to, że błąd pojawia się u niektórych graczy, natomiast reszta (ponoć mniejsza), nie ma żadnych problemów.
  Nie wiem, czy coś Ci to da, ale zmień język na angielski, wejdź do gry i sprawdź, czy dalej błąd występuje, jeżeli nie to zmień na polski. Gdy sytuacja powtórzy się to po prostu graj na angielskim ;) Podstawowy poziom angielskiego wystarczy do okiełznania gry!

Leave a comment