Nowy System Kampanii dla Neverwinter

Kiedy ujawniono nowy dodatek – Fury of the Feywild, ujawniliśmy więcej szczegółów na temat dungeonu – Zamku Malaboga. Jesteśmy również gotowi ujawnić nowe szczegóły dotyczące systemu kampanii. Meta – Quest jest funkcją, która w miarę postępów w Neverwinter pozwala graczom odblokować trzey różne regiony Sharandar.

Po wprowadzeniu dodatku – Fury of the Feywild, latem 2013r., Sierżant Knox doradzi graczom podróż do strefy pełnej przygód  – Sharandar. Gdzie zostanie wprowadzony nowy quest-line wraz z Systemem Kampanii. Sam system będzie nowy, okienko UI będzie podobne do okienka Kolejek lub Okna Zawodów.   W nim, gracze znajdą tzw. Projekty, które muszą ukończyć, aby odblokować inne dzielnice Sharandar, nowe badanie podziemiZamek Malaboga, nowe pasywne moce dla ich postaci.

Jak gracze ukończą Projekty i Rozwój? Strefa Sharandar sama w sobie będzie miała wiele powtarzalnych zadań z niezwykłymi nagrodami, które gracze będą mogli użyć w oknie Systemu Kampanii. Ponadto, w ramach Sytemu Kampanii, gracze, aby przyśpieszyć swój postęp mogą wypełnić solowe instancje lub grać z pięcioma przyjaciółmi w Zamku Malaboga. Systemowy Projekt Kampanii oferuje wcześniejsze odblokowanie Zamku Malboga, niż byłoby to możliwie poprzez fizyczne wejście poprzez wrota. W przypadku solo instancji, gracze mogą nabyć jednorazowy klucz, który mogą zdobyć podczas wykonywania powtarzalnych zadań w specjalnej strefie, a także mogą kupić go za nową walutę będącą w Sharandar.

Jakiej nagrody mogą oczekiwać gracze? Nowych zestawów T1 w Sharandar, a także nowych zestawów T2 znajdujących się w Zamku Malaboga. Ponadto, gracze mogą uzyskać zestaw T1 z nowych solo instancji, ze sklepu z nową walutą w Sharandar, jak i również od powtarzalnych Projektów Kampanii. Oprócz zbroi, Sharandar przyniesie ze sobą kilka nowych, unikalnych broni dla każdej klasy!

Fury of the Feywild przyniesie wiele zmian i aktualizacji do Neverwinter. System Kampanii doda nową warstwę treści i osiągnięć, do których gracze będą starannie dążyć. Jesteś podekscytowany? Jak tak to serdecznie zapraszam na forum never-winter-online.pl w celu wymiany poglądów itd.

Pozdrawia Linyu!


Tagged: ,

1 comment

Leave a comment