Patch Notes: NW.3.20130529z.17 – 20/06/2013

Witam

Poniżej znajduje się przetłumaczony Patch Notes, który wchodzi w życie 20/06/2013.

Profesje

Alchemia jest już dostępną profesją. Połóż na szali swoje umiejętności i uzupełnij zapas eliksirów.

Zadania i Środowisko

Gauntlgrym jest już dostępny! Dołącz lub stwórz gildię, mając lidera za sojusznika w Delzoun Explorers albo Luskan Corsairs i przygotuj się do bitwy ilekroć eventy – Iron Tabernacle, Armories of Moradin, i Delzoun Crypts są aktywne.

Gauntlgrym jest podzielony na III części, każda z nich trwa pół godziny (30 minut).

  • I Część. Iron Tabernacle jest nastawione na PvE. 40 graczy na mapie będzie mogło sprzymierzyć się z innymi frakcjami, aby wykuć broń i zbroje wierzchowców, przyczyniając się do działań wojennych. Kiedy I faza będzie miała się ku końcowi, zespół z największą liczbą punktów otrzyma bonus do obrony na początku II fazy. Dostęp do tej lokalizacji jest oznaczony ikoną Gauntlgrym na mapie całego świata. Bądź przygotowany; wrogowie są trudni i potrzebujesz sprzymierzonej gildii do wejścia.
  • II Część. Armories of Moradin jest nastawione na PvP. Gracze nadal mają możliwość uzyskać dostęp do mapy PvE, przyczyniając się do wyznaczonych celów ich zespołu, jednakże sercem II części jest PvP. Zapisz się na  Gauntlgrym Battlegrounds PvP i doprowadź swoją frakcję do chwały w jednym z wielu meczów PvP – 20v20!
  • III Część. Delzoun Crypts jest wydarzeniem, w którym ciężka praca jest opłacalna. Obie frakcje muszą uzyskać dostęp do Fardelver’s Crypt, krótkiego dungeon’u z 1 Tier gear. Frakcja z najwyższym wynikiem pod dwóch etapach również uzyskuje dostęp do Dwarf King’s Crypt, krótkiego, ale  wymagającego umiejętności dungeon’u, który nagradza za odwagę i śmiałość Tier’em 2.

Itemy

Proffesion Packs zostały zaktualizowane. Teraz wszystkie pakiety profesji mają zagwarantowany bonus do Alchemii: premie i majątki z ograniczeniem czasowym.

Zen Market

Zen Market został zaktualizowany do Cantankerous Mage, Alchemy Profession Pack i Brindle Horses.

 

Pytanie jest tylko jedno.. Gdzie są Mroczne Elfy? I nowa klasa postaci?

Pozdrawia Linyu!


Tagged: ,

1 comment

Leave a comment